Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mnt/web-data2/pgk_cz/public_html/www/templates/dd_fishing_98/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Vážení golfoví přátelé, příznivci zeleného světa golfu,

 
dovolte, abychom Vás jménem Pražkého Golfového Klubu pozdravili a informovali Vás o novinkách pro sezónu 2019.
 
Pražský Golfový Klub je jedinečný a je členem ČESKÉ GOLFOVÉ FEDERACE od roku 2005, takže není nováčkem na naší golfové scéně. Nabízíme Vám jedinečnou formu pro „využívání“ golfové hry. Jelikož jsme Pražský Golfový Klub, tak se specializujeme na golfovou hru hlavně v Praze a v blízkém okolí Prahy. Na základě toho oslovujeme hlavně hráče v Praze a blízkém okolí, ale nebráníme se i hráčům golfu po celé České republice. Tito hráči si u nás mohou zakoupit třeba jen základní roční členství bez možnosti her a získat tak jen kartičku ČGF pro hru na golf. hřištích, nebo jen turnajích.  Naší ambicí je tuto pozici dále rozvíjet.
 
S radostí vám oznamujeme, že na rok 2019 jsme připravili novinku pro členy. PGK se podařilo domluvit s majiteli golfového 27. jamkového hřiště - Darovanský Dvůr Resort s.r.o. Domovské působiště zde má golfový klub Darovanský Dvůr a nyní i náš Pražský Golfový Klub zde bude mít domovské členství v nadcházejících sezonách a tím pádem budeme společně využívat tento Golfový Resort kde je připraveno 27 jamek pro naše členy. PGK v Darovanském Dvoře bude každý rok pořádat pro své členy MISTROVSTVÍ KLUBU. Účast na mistrovství klubu bude pro členy bez platby za golfovou hru.
Těšíme se na vás na všech našich hřištích, které jsme připravili pro rok 2018 a doufám, že se budeme potkávat na turnajích, které pro vás připravujeme.

Základní principy klubu jsou tři a golfisti si mohou vybrat z těchto variant:
1. golfista zaplatí pouze 1000,- za vystavení ,,Kartičky ČGF" pro hru na hřištích a turnajích. Poplatek je bez možnosti využívání her zdarma, nebo se slevou z nabídky PGK, nebo GFC.
2. golfista zaplatí malý, nebo větší roční poplatek a pak má částečně hru zdarma po zbytek roku na předem určeném hřišti a na všech hřištích z nabídky PGK, nebo GFC platí za golfovou hru až 50% slevu, pouze až když jde hrát na konkrétní hřiště z nabídky PGK, nebo GFC opět bez denního omezení hracích míst na všech hřištích.
Nemusíte nic platit dopředu, ale můžete si složit kredit na svůj účet u nás a v Rezervačním systému uvidíte kolik peněz vám zbývá po objednání hry. Z tohoto účtu budete platit za hru až když půjdete hrát. Z vašeho kreditu můžete platit jak za Buggy tak i za žetony na Draiving.
3.golfista jednou zaplatí roční poplatek a už jen hraje bez dalších výdajů a bez denního omezení hracích míst na všech hřištích z nabídky PGK, nebo GFC.
Tyto způsoby her praktikujeme již několik let a nebudeme je měnit.

Nechceme se bránit vašim doplňujícím připomínkám k nabídce hřišť a ke členství. Po této cestě vzájemné komunikace chceme jít k Vaší maximální spokojenosti.
 
Mám za povinnost Vás informovat, že na podzim 2015 došlo v našem klubu k organizačním změnám. Do funkce prezidenta spolku byl jmenován pan Karel Štaubert, který je členem tohoto spolku již od roku 2011 a za tento spolek se účastní každý rok i turnajů v soutěži Ligy družstev. V roce 2016 poprvé a v roce 2017 podruhé náš prezident Karel Štaubert reprezentoval Pražský Golfový Klub na turnaji President Trophy kde mohou hrát pouze prezidenti klubů a stal se vítězem nejlepší kategorie Brutto po rozehrávce a vyhrál 16.turnaj ve Staré Boleslavi kde získal cenu President Trophy, která se uděluje již od roku 2001 nejlepšímu hráči mezi českými prezidenty klubů. Letos v roce 2017 stejnou cenu za nejlepší Brutto obhájil a vyhrál na technickém hřišti 17.turnaj v Českém Krumlově kde zahrál krásných 73 ran. Tímto bude i zajištěno lepší řízení klubových záležitostí a hladké fungování spolku v nadcházejících letech. Ve spolku nadále bude působit paní Zuzana Bečková, která je členkou od založení spolku v roce 2005 a má na starosti komunikaci se členy PGK, i golfisty, kteří o členství v našem spolku teprve uvažují.
V rámci těchto změn si Pražský Golfový Klub nalezl i nové místo svého administrativního působiště. Z působiště na Kladně jsme se přestěhovali blíže k Praze 5 Barrandovu, a to do nově vystavěných kanc. prostor ve Zbuzanech. Najdete nás v samostatných kancelářích na adrese: Pražský Golfový Klub, Keltská 357, Zbuzany. Přijďte nás navštívit, jste srdečně zváni nejen na naší kávu, ale i dveře jsou pro Vás vždy otevřené. Nová webová adresa na nás je www.pgk.cz . Přes tento web (a také prostřednictvím serveru teetime.cz) můžete uskutečňovat rezervaci Vaší hry. Pro ty z Vás, kteří by ne zcela zvládli technické detaily rezervačního systému, nebo budou v našem klubu úplnými nováčky, nabízíme možnost se snámi spojit a můžeme společně komunikovat o technické pomoci z naší strany na klubové telefonní lince +420 608 037 575. V minulých letech jsme našim členům každoročně nabízeli nejdražší hřiště za nejlepší ceny, na kterých mohli hrát. Novinkou pro příští sezónu jsme připravili několik hřišť pro Neomezenou Hru po celý rok 2018 + hráči dostanou k rozehrání vždy zdarma míče na drivinku v Benátkách. Na těchto hřištích bude denně k dispozici neomezený počet hracích míst. Předpokládáme také rozšíření nabídky o některá hřiště mimo střední Čechy. O změnách budeme průběžně informovat, aktuální nabídka hřišť pro sezónu 2018 je k dispozici na www.pgk.cz nebo na www.greenfeeclub.cz . Již nyní ale můžeme konstatovat, že pro novou sezónu 2018 máme neomezenou kapacitu na všech hřištích z naší nabídky. Pro sezónu 2018 pro naše členy připravujeme plnou sezonu klubových turnajů. . Jsme si dobře vědomi, že golfisté zvažují, kolik za svou hru vydají a máme jeden z nejvýhodnějších způsobů, jak tento sport provozovat.
 
Bonus - Partneři neplatí za hru.
Na závěr bych si vás dovolil oslovením vyzvat, kteří by se osobně či prostřednictvím svých firem a společností chtěli stát reklamními partnery našeho klubu, aby nás kontaktovali. Jsme otevřeni každému partnerství a Vašim nabídkám a My Vám nabízíme možnost spolupráce například skrze turnajové, marketingové i mediální aktivity PGK.
 
Milí golfoví přátelé, přejeme Vám vše nejlepší a věříme, že Vás v našem Pražském Golfovém Klubu brzy uvítáme a v roce 2018 se budeme potkávat nejen na turnajích, které pořádáme, ale budeme pořádat nově pro vás.
Děkujeme a Golfu Zdar!

S přátelským pozdravem
Karel Štaubert
prezident Pražského Golfového Klubu