Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz

PRAŽSKÁ GOLFOVÁ OPEN TOUR 2017

IMG HHHHHH1684

 Vážené golfistky, vážení golfisté, vážení partneři. Letošní 1. ročník Pražské Golfové Open Tour 2017, která se bude pravidelně pořádat každý rok většinou na hřišti Mladá Boleslav, ale zavítáme i na ostatní hřiště z nabídky PGK. Letos začínáme tuto neděli 30. dubna v malebném prostředí golfového hřiště Mladá Boleslav. Pro letošní PGO Tour jsme pro Vás připravili krásné poháry a jen ty nejlepší ceny, které golfista pro sebe nejvíce potřebuje jako např: HLAVNÍ CENA - ROČNÍ ČLENSTVÍ NA ROK 2018 S NEOMEZENOU HROU NA PŘEDEM URČENÝCH HŘIŠŤÍCH Z NABÍDKY www.PGK.cz Tuto hlavní cenu vyhrávají většinou hráči, kteří budou navštěvovat nejvíce turnajů a získají nejvíce bodů, protože obvykle vyhrávají hráči, kteří tak často nevyhrávají jednotlivé turnaje, ale zúčastňují se nejvíce turnajů. NA JEDNOTLIVÝCH TURNAJÍCH - hráči vyhrávají Green Fee na hřiště z nabídky Green Fee Clubu / PGK, dále vyhrávají MÍČKY, RŮZNÉ VÝHERNÍ VOUCHERY, ARCHIVNÍ VÍNA atd... Připravili jsme pro vás skvělou atmosféru na našich turnajích a dobré počasí v daných termínech. Je možné si předem zamluvit, zaplatit místo na celý turnaj, jak pro jednotlivce, tak i pro celé flighty. Na vystavení faktury a podmínek, které jsou samozřejmě pro předplatitele výhodnější se domluvte s panem Štaubertem. Je možné se zúčastnit i jako partneři celé tour - na podmínkách se domluvíte s panem Karlem Štaubertem. Jsme rychle komunikativní a jsme tu pro Vás! Cena za osobu/turnaj = Fee je 800,- Kč + startovné 399,- Kč. !!! Platba v den turnaje pouze v hotovosti !!!

PŘIHLÁSIT SE NA TURNAJ ZDE:

 
 
 
TERMÍNY TURNAJŮ PRAŽSKÉ GOLFOVÉ OPEN TOUR 2017.
V 1. ročníku - Hrajeme o neomezenou hru na vybraných hřištích PGK 2018. 
 
FINÁLOVÝ TURNAJ, KTERÝ SE BUDE KONAT 17.09.2017 v MLADÉ BOLESLAVI - BUDE HONOROVANÝ DVOJNÁSOBNÝM POČTEM BODŮ !!! 
 
NEDĚLE - 1. TURNAJ - 30.04.2017 - MLADÁ BOLESLAV.
 
SOBOTA - 2. TURNAJ - 08.07.2017 - MLADÁ BOLESLAV
PŘIHLÁSIT SE NA TURNAJ ZDE:
 
PÁTEK  -  3. TURNAJ - 18.08.2017 - BENÁTKY nad JIZEROU
PŘIHLÁSIT SE NA TURNAJ ZDE:
 
NEDĚLE - 4. TURNAJ - 17.09.2017 - MLADÁ BOLESLAV - FINÁLOVÝ TURNAJ s vyhlášením
PŘIHLÁSIT NA TURNAJ ZDE:
 
 
POPLATKY A STRAVOVÁNÍ
Poplatky: 
Dle hřiště od 1200,- za Fee včetně Startovného pro nečleny na místě při registraci (green fee + občerstvení + zpracování výsledků + ceny do turnaje atd...) nebo každý kdo zaplatí poplatek o 700 Kč více dostane zdarma 1x fee do MB.
Startovné: 
300,- + 100,- za spracování výsledku pro ostatní hráče jako jsou řádní členi + dále hráči s volnou hrou Green Fee Clubu (GFC) + Pražského Golfového Klubu (PGK) dále hráči ČGK + karty atd... nebo každý kdo zaplatí vyšší startovné o 700,- což je 1100,- dostane zdarma 1x fee do Mladé Boleslavi.
Platbu prosíme pouze hotovostní. 
Stravování
Svačina do bagu s vodou + ochutnávka alkoholických a energetických nápojů KAŽDÝ DOSTANE TAŠKU A UVNITŘ JE SLEVA A VOUCHERY OD PARTNERŮ TOUR DALŠÍ VĚCNÉ DÁRKY + PŘEKVAPENÍ.
 
 
S přáním hezkého dne,
 
Karel Štaubert
prezident
Pražský Golfový Klub
www.pgk.cz
www.greenfee-club.cz
www.golfopentour.cz
tel: +420 608 037 575