Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz

Karta ČGF za 500,- / 1000,-

NEJLEVNĚJŠÍ GOLFOVÉ ČLENSTVÍ + POPLATKY 2021

Pražský Golfový Klub nabízí registraci v ČGF za pouhých 1000 Kč.registrovaní golfisté mohou tento základní typ členství rozšiřovat o hry zdarma, nebo o hru až s 50% slevou a platbu 1000,- si odečtou z kterékoliv vyšší nabídky členství pro rok 2021.
 
Ihned budete mít přístup do rezervačního systému TEETIME.cz s možností dokupování jednotlivých her za výhodné ceny i pro vaše spoluhráče ve flajtu. ( 18 jamek od 300,-)
Číslo účtu pro vybrané platby členství je 107 - 9832790237 / 0100, var. symbol je číslo mobilu plátce, který bude využívat členství s hrou.
Do zprávy napište pouze Členství 2021, nic jiného!
základní členství PGK ZÁKLADNÍ  GOLFOVÉ  ČLENSTVÍ  V  ČGF  -  je  možné  rozšiřovat  o  hry pro objednání klikni na CENU
IMG 4430
KARTA ČGF
,,Junior" za 500,-
IMG 4430
KARTA ČGF ,,SENIOR"
za 1000,-
--------------
OTÁZKA: Jak dlouho trvá Aktivace členství?
ODPOVĚĎ: Aktivace členství trvá 1 minutu po připsání platby na náš účet (záleží na vás jak rychle zaplatíte).
Složte si libovolnou částku KREDITu na náš účet, který vám ihned vložíme na portál TEETIME.cz a z této částky budete platit za hru až 50% slevu a zároveň můžete pozvat a platit za svoje spoluhráče ve flajtu(rodinné příslušníky, nebo kamarády) stejnou slevu jako máte Vy! Kredit vám nepropadá a převádí se vám do dalšího roku. Pokud dojde Kredit opět si pošlete na náš účet libovolnou částku dle vašeho zvážení. Využívání Kreditu s bonusem platit hru až s 50% slevou i za vaše známé po celý rok je za roční příplatek pouhých 1000,-Kč. Na všech hřištích máme NEOMEZENÝ počet míst denně. Nemusíte se bát, že na vás někde nevyzbyde místo když si budete chtít zrovna zahrát. Hru můžete i zrušit než pujdete hrát. Slevu můžete využívat i do turnajů!
-
DŮLEŽITÉ INFORMACE - JAK VYBÍRAT ČLENSTVÍ
Členství je i pro hráče z jiných klubů (nedomovské)
--
Doporučujeme - hráčům, kteří hrají i jen občas, že vždy nejvýhodnější je: zaplatit si Kartu ČGF i s minimem her v Balíčku od 1500 Kč, který vychází na hru nejlevněji + složit si Kredit - ze kterého budete platit za svojí hru na 9 jamek, aby jste si nevyčerpávali z balíčku hru na 18 jamek a dále z něj platit hru za přátele nebo děti, které pozvete na hru do společného flajtu až s 50% slevou a nikomu nemusíte hlásit koho jste na golf pozvali, jen za ně zaplatíte z vašeho složeného Kreditu, který si vložíte na náš účet u PGK a my vám tento Kredit ihned vložíme na Teetime.cz, aby jste mohli váš Kredit využívat k platbě za sebe a známe. Po dokončení objednávky jste všichni potvrzeni na hřišti kam příjdete hrát. Na hřišti nahlásíte, že jdete na PGK a oni už vidí potvrzení na Teetime.cz.
-
PGK je jediný klub, který má na všech hřištích neomezený počet míst denně - což je důležité, když se chcete na poslední chvíli přidat do flajtu ke svým kamarádům, nebo se přihlásit na poslední chvíli do turnaje. V jiných klubech na poslední chvíli nikdy nebudou mít volné místo pro vaší hru na konkrétním hřišti, kam by jste rádi šli hrát! U PGK poznáte, komfortní objednávání a odečítání hry přes TEETIME.cz kam vám vaše hry i kredit vložíme a vše budete mít pod svojí kontrolou. Vše je u každé nabídky členství podrobně popsáno co nabízí.