Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz

Karta ČGF za 500,- / 1000,-

NEJLEVNĚJŠÍ GOLFOVÉ ČLENSTVÍ + POPLATKY 2022

Pražský Golfový Klub (PGK) nabízí registraci v ČGF za pouhých 1000 Kč. U nás registrovaní golfisté (domovské, nebo nedomovské členství) mohou tento základní typ členství (za 1000 Kč) dále rozšiřovat o hry zdarma (pokud si zakoupí některý z vyššího - dalšího typu členství - viz níže), nebo o hry zakoupené ze složeného Kreditu (dokupovat hry lze složením dalších peněz - příspěvku na náš níže uvedený účet) i s více jak s 50% slevou a zároveň si platbu 1000,- odečíst z kterékoliv vyšší nabídky členství pro rok 2022.

Ihned budete mít přístup do rezervačního systému TEETIME.cz s možností dokupování jednotlivých her za výhodné ceny i pro vaše spoluhráče ve flajtu. ( 18 jamek někde i od 300,-)
Číslo účtu pro vybírané platby členství je 107 - 9832790237 / 0100, jako var. symbol dopište číslo mobil. telefonu plátce, který bude využívat naše členství PGK.
Do zprávy pro příjemce napište pouze ,,Členství 2022", nic jiného prosím nepište, jinou platbu nemůžeme příjmout!
Platit můžete i přes - Benefity, Benefity Plus, Edenred, Gallery Beta, Sodexo (je to formou faktury).
základní členství PGK ZÁKLADNÍ  GOLFOVÉ  ČLENSTVÍ  V  ČGF  -  je  možné  rozšiřovat  o  hry pro objednání klikni na CENU
IMG 4430
ELEKT. KARTA ČGF
,,Junior" za 500,-
IMG 4430
ELEKTRONICKÁ KARTA ČGF 2022
za 1000,-
--------------
OTÁZKA: Jak dlouho trvá Aktivace členství?
ODPOVĚĎ: Aktivace členství trvá 1 minutu po připsání platby na náš účet (záleží na vás jak rychle zaplatíte).
PGK je klub, který má na všech hřištích neomezený počet míst denně - což je důležité, když se chcete na poslední chvíli přidat do flajtu ke svým kamarádům, nebo se přihlásit na poslední chvíli do turnaje. V jiných klubech nemusí mít na poslední chvíli volné místo pro Vaší hru na konkrétním hřišti, kam by jste rádi šli hrát! U PGK poznáte, komfortní objednávání a odečítání her přes TEETIME.cz. Na Teetime.cz Vám Vaše předkoupené hry, nebo i kredit vložíme a vše budete mít pod svojí kontrolou. Vše u každé nabídky členství je podrobně popsáno, co nabízí.
-
Složte si libovolnou částku KREDITu na náš účet, který vám ihned vložíme na portál TEETIME.cz a z této částky budete platit za hru až 50% slevu a zároveň můžete pozvat a platit za svoje spoluhráče ve flajtu(rodinné příslušníky, nebo kamarády) stejnou slevu jako máte Vy! Kredit vám nepropadá a převádí se vám do dalšího roku. Pokud Vám dojde Kredit, opět pošlete na náš účet libovolnou částku k vložení na teetime. 
-
DŮLEŽITÉ INFORMACE - JAK VYBÍRAT ČLENSTVÍ
Členství je i pro hráče z jiných klubů (nedomovské)
--
Doporučujeme - hráčům, kteří hrají i jen občas, že vždy nejvýhodnější je: zaplatit si Kartu ČGF i s minimem her v Balíčku od 1500 Kč, který vychází na hru nejlevněji + složit si Kredit - ze kterého budete platit za svojí hru na 9 jamek, aby jste si nevyčerpávali z balíčku hru na 18 jamek a dále z něj platit hru za přátele nebo děti, které pozvete na hru do společného flajtu až s 50% slevou a nikomu nemusíte hlásit koho jste na golf pozvali, jen za ně zaplatíte z vašeho složeného Kreditu, který si vložíte na náš účet u PGK a my vám tento Kredit ihned vložíme na Teetime.cz, aby jste mohli váš Kredit využívat k platbě za sebe a známe. Po dokončení objednávky jste všichni potvrzeni na hřišti kam příjdete hrát. Na hřišti nahlásíte, že jdete na PGK a oni už vidí potvrzení na Teetime.cz.