Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz

Jak se přihlásit do Pražského Golfového Klubu pro rok 2022 

OTÁZKA: Jak dlouho trvá Aktivace členství?
ODPOVĚĎ: Aktivace členství trvá 1 minutu po připsání platby na náš účet (záleží na vás jak rychle zaplatíte).
---
1. Vyhledejte si typ členství 2022, které si myslíte, že vám bude vyhovovat. Všechny členství jsou včetně Karty ČGF 2022. Na vaše vybrané členství, které vám bude vyhovovat klikněte v pravo na příslušnou CENU za členství a objednejte, kde se vám rozbalí přihláška, kterou vyplníte pro registraci. Kompletní informace o členství a hřištích najdete v příslušných sekcích těchto stránek. Například v sekci POPLATKY + FEE 2022 je celá nabídka poplatků a členství, když kliknete na popisek, tak se otevře veškeré info o členství.
2. Administrace Vás vyzve k zadání uživatelského jména a hesla, a po kliknutí ověří, zda jste nebo nejste členem PRAŽSKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU. Může se stát, že vám nepůjde se přihlásit, tak nás neprodleně informujte sms zprávou na 608037575, bude to tím, že máte u nás asi jinou emailovou adresu. My adresu vymažeme, aby jste se mohli zaregistrovat pod vámi zvolenou emailovou adresou a heslem.
3. Člen si v zobrazeném formuláři zkontroluje své kontaktní údaje, nový člen vyplní všechna předepsaná pole. Pokud jste nový golfista, bez registrace v České Golfové Federaci, v kolonce HCP ve formuláři zaškrtnete pole "bez HCP".
4. Zaškrtnutím odsouhlasíte ujednání.
5. Zaškrtnutím pole "Zaplatit Převodem" budete, po závazném odeslání přihlášky, přesměrováni na číslo účtu na které úhradíte členský poplatek.
6. Po kliknutí na tlačítko "Odeslat přihlášku", v případě, že jste všechna data vyplnili správně, administrace zobrazí potvrzení o přijetí Vaší přihlášky. Pokud naopak v případě, kdy formulář nebude vyplněn kompletně a/nebo nebude odsouhlaseno například jen jedno z ujednání, administrace zobrazí chybné vyplnění žádostí a vyzve vás o doplnění chybějících údajů a potvrzení přijetí Vaší přihlášky zobrazí až po sjednání nápravy.
7. V případě, že nechcete platit členský poplatek převodem, můžete uhradit členský poplatek k Vámi vybranému typu členství hotově v sídle klubu (možné to je jen po předchozí domluvě) nebo na bankovní účet: 107-9832790237/0100, když jako variabilní symbol použijete nejlépe číslo vašeho mobilu a do zprávy na píšete jen ČLENSTVÍ, nic jiného nepište ani nedopisujte!
8. Pokud jste se stal/a novým golfistou a jste bez registrace v České Golfové Federaci, zašlete naskenované osvědčení o složení zkoušky způsobilosti (tak zvanou - zelenou kartu) emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
9. Nejpozději následující den po dni přijetí příslušného členského poplatku se stáváte členem našeho klubu, o čemž Vás budeme informovat emailem, nebo sms zprávou.
10. V den, kdy se stanete členem PGK, můžete začít využívat i veškeré členské výhody nabízené v rámci Vámi zaplaceného typu členství.

NEJLEVNĚJŠÍ GOLFOVÉ ČLENSTVÍ + POPLATKY 2022

Pražský Golfový Klub nabízí registraci v ČGF za pouhých 500,- pro Juniory a pro ostatní jen 1000 Kč. Registrovaní golfisté mohou tento základní typ členství rozšiřovat o hry zdarma, nebo o hru až s 50% slevou a platbu 1000,- si odečtou z kterékoliv vyšší nabídky členství pro rok 2022.
 
Všechna hřiště mají denně neomezený počet míst.
 
PRO VEŠKERÉ INFO OHLEDNĚ ČLENSTVÍ MĚ NEVÁHEJTE KDYKOLIV KONTAKTOVAT
MŮJ MOBIL: 608 037 575 Karel Štaubert 
 
 
KARTA ČGF 2021 jen za 1000,- 
 
Číslo účtu pro vybrané platby členství je 107 - 9832790237 / 0100, var. symbol je číslo mobilu plátce, který bude využívat členství s hrou.
Do zprávy napište pouze Příspěvek 2022, nic jiného!
 
--------------------------------------------------