Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz

Váš složený KREDIT, nebo Vaší předplacenou hru vám ihned vložíme na portál TEETIME.CZ  a potom už jen vaší REZERVACI HRY bez denního omezení míst si děláte pohodlně přes portál zde: www.TEETIME.cz a vaše hra se vám při dokončení objednávky ihned odečte z vašeho předplaceného KREDITU, nebo Balíčku her + jste ihned potvrzeni na hřišti kam jdete hrát. Nemusíte již nic dalšího dělat, nebo někde potvrzovat, vše je ihned hotovo! Hru můžete klidně řešit až úplně na poslední chvíli, není potřeba dělat rezervaci týdny dopředu! Máme na všech hřištích denně neomezený počet míst, nemáme žádné limity v počtu míst.
-
MODELOVÁ SITUACE - ZAKOUPÍTE SI NAPŘÍKLAD BALÍČEK S POČTEM 50ti VOLNÝCH HER A 28x HRAJETE NA VIP HŘIŠTÍCH + JSTE SI SLOŽILI KREDIT NA NÁŠ ÚČET, ABY JSTE MOHLI PLATIT TŘEBA KDYŽ PUJDETE HRÁT JEN 9 JAMEK A NEBUDETE CHTÍT ČERPAT HRU NA 18 JAMEK A NEBO POZVETE NA GOLF SVOJE RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY NEBO KAMARÁDY, KTERÝM MŮŽETE ZAŘÍDIT HRU ZA STEJNOU AŽ 50% SLEVU JAKO MÁTE MOŽNOST MÍT VY Z KREDITU. PLATIT MŮŽETE ZA POZVANÉ HOSTY POUZE Z KREDITU !!!
Z PŘEDPLACENÉ HRY TO NEJDE.
---
NÁVOD - jak jednoduše si objednat hru a jít ihned si zahrát, buď z předplaceného BALÍČKU vašich her, nebo ze složeného Finančního Kreditu, kde hrajete až s 50% slevou!
1. Nejdříve se přihlásite na www.teetime.cz
2. Zvolíte den hry a hřiště kam chcete si jít zahrát, nebo kam půjdete na turnaj
IMG 1479
3. Pokud jdete hrát sám/a, tak zaškrtnete jednoho hráče, pokud půjdou svámi další hráči a vy za ně budete platit hru z vašeho Kreditu až 50% slevu, tak zaškrtnete víc hráčů.
Tak jako jsem to udělal Já, níže.
Protože pouze ze složeného Kreditu můžete zaplatit za svoje hosty ve flajtu!
IMG 1484
4. V dalším kroku, tak jak vidíte níže je plná cena za fee, nyní si zvolíte jestli půjdete hrát zdarma z vašeho předplaceného počtu her, nebo z KREDITU, u spoluhráčů zadáte jména. se kterými jdete hrát a kliknete na kredit. Po odkliknutí Kreditu se vám cena změní o slevu, kterou máte předplacenou.
IMG 1485
5. Pokud zvolíte u sebe Balíček předplacených her, tak jako Já ihned se vám cena změní na nulu.
U spoluhráčů se vám cena změní o slevu, kterou budete mít zadanou u KREDITU a tato sleva se vám odečte z kreditu u všech spoluhráčů stejná.
Jak vidite u prvního spoluhráče se odečte 50% z green fee, což je cena 1000,- za Konopiště pokud si připlatíte roční poplatek za větší slevy z Kreditu! Potom stejnou slevu mají i ostatní spoluhráči ve flajtu. Jinak normálně budete mít menší slevu z Kreditu, tak jako Já platím za druhého hráče, kde se mi odečetlo 1250,- a sleva byla pouze 750,-Kč. Za tuto cenu by to měli i ostatní spoluhráči ve flajtu.
Za sebe neplatím nic a za spoluhráče se mi odečte 2250,-Kč z Kreditu.Mám dokonalý přehled o svých výdajích.
Dále zadáte zobrazit souhrn...
IMG 1487
6. V závěrečném souhrnu uvidíte počet hráčů a kolik za ně budete platit, zadáte DOKONČIT REZERVACI, a hra se vám odečte z vašich předplacených her a zároveň se odečte i Kredit a hra je potvrzena na hřišti kam jdete hrát.
Na hřišti kam přijdete hrát už vědí, že jdete na PGK a jste odbaveni na recepci zdarma.
PŘEJI VÁM HEZKOU A PŘÍJEMNOU HRU, bez denního omezení hracích míst na všech našich hřištích.
IMG 1488