Členství + poplatky 2019

Volejte (+420) 608 037 575

Členství + poplatky 2019

NEJLEVNĚJŠÍ GOLFOVÉ ČLENSTVÍ + POPLATKY 2019 novinka pro Juniory + Seniory na 2019 je Kredit až s 50% Bonusem.

V rámci všech členství je i Karta ČGF 2019.

Všechny členství s hrou jsou k čerpání od Pondělí do Neděle. Pokud není u hřiště uvedeno jinak. 

Typů členství máme několik pro výběr, a pokud nenajdete vaší představu členství, můžete si sestavit svůj Balík Fee, nebo složit Kredit a čerpat z něj za hru až 50% slevu. Slevu máme i na Buggy. 

Další hřiště sjednáváme. Sledujte nabídku.

Nenechte se omezovat

Jako Člen PGK jste na všech hřištích plnohodnotným hráčem a na golf jdete, kdykoli se Vám zachce. Bez dlouhodobé registrace a bez rizika, že na Vás nezbyde místo.

PGK Hrací Karta plná slev - stačí jen nabít KREDIT a hrajem...

Vaše virtuální golfová peněženka, se kterou budete hrát za pohádkové ceny na všech hřištích z naší nabídky. Po přihlášení máte na vaší Kartě přehled o všech hrách a čerpání kreditu. 

Dobijte si Kredit na vaší Kartu u PGK, libovolnou částkou, a my vám k vaší částce přidáme až 50% Bonus (tím pádem budete hrát za polovinu). Karta PGK vám ušetří až polovinu částky za fee (můžete platit za vaší hru na 9/18 jamek i za Buggy) Z vaší nabité Karty PGK, můžete platít i dalším členům ve flajtu, kteří budou hrát za stejné ceny jako vy.

U ročního členství s počtem 2 - 40ti volných her za rok, hrajete kdykoli během roku i VIP hřiště tj od 1.1. do 30.11.2019.

Typů členství s limitem ročním, nebo měsíčním, nebo Neomezenou hru již od 7500,- za rok nabízí PGK několik. Jen je třeba zvolit maximální počet her za rok, nebo za měsíc, nebo si zvolit Neomezenou hru z několika nabídek. Různé nabídky mají vždy i 2 sloupky s kategorii hřišť, na kterých chcete hrát v rámci čerpání měsíčního, ročního, nebo chodit hrát až s 50% slevou na všechna hřiště z naší nabídky bez omezení denní kapacity míst. U měsíční, nebo u neomezené hry jsou VIP hřiště připravená k čerpání od 1.4. do 31.10. ostatní hřiště do 30.11. Po dohodě i jinak. Hřiště jako Benátky + Darovanský Dvůr + Molitorov jsou připravená pro celoroční hraní od 1.1.do 31.12. Vybrat si je možno ze všech hřišť a sestavit si BALÍČEK jen se hřišti na které chcete chodit hrát během kalendářního roku 2019 a také lze zvolit kolik her chcete čerpat  v roce 2019.

Není novinkou, že u PGK si můžete složit hrací Kredit a z tohoto kreditu se vám bude odčerpávat za vaší hru 9, nebo 18 jamek a také za Buggy, kterou tím pádem získáte za výhodnější cenu jako green fee.

Jen u roční nabídky her od počtu 2 až 40, a můžete mít na vaše přání i jiný počet her ročně, jen je třeba si zvolit maximální počet her v roce, který chcete čerpat bez omezení od 1.1. do 30.11. na uvedených hřištích z celé nabídky PGK. Vstupy v rámci vaší roční nabídky můžete využívat i do turnajů, kde nebudete platit za fee, ale pouze startovné. Na všechna hřiště dostanete slevu, která se vztahuje i na turnajové green fee.

Chcete jinak navolit vaší hru? Nevadí, zavolejte nám a naceníme vaší představu hry na rok 2019.

Pošlete vaší představu na email: greenfeeclub(zavináč)email.cz , nebo volejte na 608 037 575.
 
VEŠKERÉ ROČNÍ POPLATKY  na www.PGK.cz

REZERVACE HRY - Nemusíte dělat rezervaci hry Týdny dopředu - u PGK hrajete ihned !

Na všech hřištích má PGK Neomezený počet míst denně.   Bonus - BUGGY se slevou 

Klikni na nabídku:

© 2019 Pražský Golfový Klub, z.s.