Firemní členství 2019

Volejte (+420) 608 037 575

Firemní členství 2019

REKLAMA  +  BONUS  = ,,Pražská Golfová Karta" - plná green fee

K  reklamě  dostanete   BONUS  až  100 x hru zdarma v roce 2019 z celé nabídky hřišť PGK.

Hra je bez denního omezení vstupů na hřištích, tj hrajete ihned na jakém koliv hřišti.

Pro vaše zaměstance zajistíme registraci v České Golfové Federaci  +  vám sestavíme firemní členství na míru, toto s vámi rádi projednáme.

Dobijte si Kredit na vaší Firemní Kartu u PGK a v rámci Firemní Karty PGK můžete vaše vstupy na všechna hřiště, na 9, nebo 18 jamek i Buggy, odečítat z vašeho kreditu se značnou slevou.

--------------------------------------------------------------------------

Dále nabízíme:

Firemní akce pro firmy - golfové turnaje, nebo výuka atd...

Zažijte teambuilding jako nikdy předtím! Ve hře inspirované slavnou golfovou hvězdou, která byla nejlépe placeným sportovcem na světě několik let se jménem Tiger Woods, prověříte týmového ducha a dočkáte se zábavy i adrenalinu, Věřte, že potrápíte myslivnu a taky se zapotíte.

Golf se hraje v různých systémech hry. Jednotlivci hrají na 18 jamek na rány, nebo na jamky a nejnižší skore na rány vyhrává. Dále se golf hraje po 2 až 4 členných týmech a opět nejlepší tým vyhrává. Jestli do týmu přiberete kamarády, rodinu, nebo kolegy z práce záleží jen na vás. Golfová hra je pro každého, jak pro jednotlivce, tak pro týmové nadšence. Odměna čeká jen na opravdové hráče, kteří zdolají všechny jamky. Délka hry je obvykle cca 4,5 hodiny. Můžeme hru zkrátit na polovinu což je hra na 9 jamek. Odměna je sladká, vítězové berou vše.

Ať už plánujete firemní teambuilding, nebo hledáte Program pro Rodinu na víkend, nebo na prázdniny jste na správné adrese. A počasí řešit nemusíte - není špatné počasí, jen špatně oblečený golfista.

Golfovou hrou a turnaji jsme stmelili již stovky kolektivů a stmelíme i ten váš. Nevěříte? Nechte nás to dokázat. Nabízíme golfové zážitky vašim zaměstnancům, zákazníkům, firemním partnerům i kolegům. Celou golfovou akci vám pomůžeme zorganizovat dle vašich představ, ušetříme vám čas i stres a naservírujeme nevšední golfový zážitek. Golfová hra prověří komunikaci členů vašeho týmu, ochotu spolupracovat a pomáhat si při společné hře dvojic, nebo čtveřic na golfovém hřišti.

Vaše zaměstnance vycvičíme ke golfové hře.

Volejte na mobil 608 037 575, nebo pište na email: greenfeeclub(zavináč)email.cz

Karel Štaubert - prezident PGK

© 2019 Pražský Golfový Klub, z.s.