Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz

Vážení golfoví přátelé, příznivci zeleného světa golfu,

 
dovolte, abychom Vás jménem Pražkého Golfového Klubu pozdravili a informovali Vás o novinkách pro sezónu 2024. Od letoška budeme mít nově další VIP hřiště: Karlovy Vary - Olšová vrata.Od loňska máme jak víte VIP hřiště Dýšinu u Plzně.
 
Pražský Golfový Klub je jedinečný v neomezeném počtu deních míst na všech hřištích. Jsme členem ČESKÉ GOLFOVÉ FEDERACE od roku 2005, takže nejsme nováčkem na naší golfové scéně. Nabízíme Vám jedinečnou formu pro „využívání“ golfové hry. Jelikož jsme Pražský Golfový Klub, tak se specializujeme na golfovou hru v Praze a v blízkém okolí Prahy. Na základě toho oslovujeme hráče v Praze a blízkém okolí, ale nebráníme se i hráčům golfu po celé České republice a dokonce máme i členy ze Slovenska. Tito hráči si u nás mohou zakoupit třeba jen základní roční členství bez možnosti her a získat tak jen kartičku ČGF pro hru na golf. hřištích, nebo jen turnajích.  Naší ambicí je tuto pozici dále rozvíjet.
 
S radostí vám oznamujeme, že na rok 2024 jsme připravili opět novinky pro členy. Snažíme se každý rok zlepšovat služby pro naše členy a pro další roky jsme i letos prodloužili spolupráci s portálem Teetime.cz, kde budete mít vaší hru i hru z předplaceného Příspěvku=Bonusu(Kredit) pod kontrolou a komfortní objednávání a odečítání vašich her a Příspěvku(Kreditu) bez dalšího potvrzování. Těšíme se na vás na všech našich hřištích, které jsme připravili pro rok 2024 a doufám, že se budeme potkávat na turnajích, které pro vás připravujeme.

Základní principy klubu jsou dva a golfisti si mohou vybrat z těchto variant:
1. golfista zaplatí pouze 1500,- za vystavení ,,Kartičky ČGF" a může začít hrát až s 50% slevou na všech hřištích ze složeného příspěvku (který mu proměníme v kredit u nás na PGK), a také aby mohl hrát i na turnajích. Poplatek je tedy s možností využívání her se slevou z nabídky PGK, nebo GFC.
2. golfista zaplatí malý, nebo větší roční poplatek za balíček her s různými hřišti a pak má hru zdarma po zbytek počtu her v balíčku do konce roku na předem určených hřištích.
Zároveň může na všech hřištích z nabídky PGK, nebo GFC platit za golfovou hru na 9, nebo 18 jamek z kreditu až 50% slevu, pouze až když jde hrát na konkrétní hřiště z nabídky PGK, nebo GFC opět bez denního omezení hracích míst na všech hřištích. Hra z kreditu je výhodná, když jde hráč pouze na 9 jamek, aby si nemusel čerpat hru z balíčku, která je většinou na 18 jamek.
Nemusíte nic platit dopředu, ale komfortnější pro vás je, že si na náš účet pošlete Příspěvěk (který proměníme v kredit), který vám ihned vložíme na portál Teetime.cz kde budete z Příspěvku(Kreditu) platit za svojí hru až 50% slevu a zároveň stejnou výši slevy budete platit za vaše známé, rod.příslušníky, nebo kamarády, které si pozvete do flajtu. Z tohoto Příspěvku(kreditu) budete platit za hru vždy až půjdete hrát. Se slevou budete mít i Buggy. Pouze složený hrací kredit vám nepropadá a zbytek se vždy převede do dalšího roku. Balíčky s hrou se musí vyčerpat, zbytek propadá!

Nechceme se bránit vašim doplňujícím připomínkám k nabídce hřišť a ke členství. Po této cestě vzájemné komunikace chceme jít k Vaší maximální spokojenosti.
 
Od roku 2015 sídlíme blíže k Praze 5 Barrandovu, a to v nově vystavěných kanc. prostorách ve Zbuzanech. Najdete nás v samostatných kancelářích na adrese: Pražský Golfový Klub, Keltská 357, Zbuzany. Přijeďte nás navštívit, jste srdečně zváni nejen na naší kávu, ale i dveře jsou pro Vás vždy otevřené. Nová webová adresa na nás je www.pgk.cz . Přes tento web (a také prostřednictvím serveru teetime.cz) můžete uskutečňovat rezervaci Vaší hry. Pro ty z Vás, kteří by ne zcela zvládli technické detaily rezervačního systému, nebo budou v našem klubu úplnými nováčky, nabízíme možnost se snámi spojit a můžeme společně komunikovat o technické pomoci z naší strany na klubové telefonní lince +420 608 037 575. V minulých letech jsme našim členům každoročně nabízeli nejdražší hřiště za nejlepší ceny, na kterých mohli hrát. Předpokládáme také rozšíření nabídky o některá hřiště mimo střední Čechy. O změnách budeme průběžně informovat, aktuální nabídka hřišť pro sezónu 2024 je k dispozici na www.pgk.cz nebo na www.greenfeeclub.cz . Již nyní ale můžeme konstatovat, že pro novou sezónu 2024 máme neomezenou kapacitu na všech hřištích z naší nabídky. Pro sezónu 2024 pro naše členy připravujeme plnou sezonu klubových turnajů. . Jsme si dobře vědomi, že golfisté zvažují, kolik za svou hru vydají a máme jeden z nejvýhodnějších způsobů, jak tento sport provozovat.
 
Bonus - Partneři neplatí za hru.
Na závěr bych si vás dovolil oslovením vyzvat, kteří by se osobně či prostřednictvím svých firem a společností chtěli stát reklamními partnery našeho klubu, aby nás kontaktovali. Jsme otevřeni každému partnerství a Vašim nabídkám a My Vám nabízíme možnost spolupráce například skrze turnajové, marketingové i mediální aktivity PGK.
 
Milí golfoví přátelé, přejeme Vám vše nejlepší a věříme, že Vás v našem Pražském Golfovém Klubu brzy uvítáme a v roce 2024 se budeme potkávat nejen na turnajích, které pořádáme, ale budeme pořádat nově pro vás.
Děkujeme a Golfu Zdar!

S přátelským pozdravem
Karel Štaubert
prezident Pražského Golfového Klubu