Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz

Vytvoření a validace účtu

Zaregistrovat se můžete zcela zdarma. Budete informováni o slevách na následující den i o připravovaných turnajích. Slevy a hra na vybraných hřištích z naší nabídky jsou určeny pouze členům po zaplacení ročního poplatku. Bez zaplaceného ročního poplatku nelze využívat slevy. Pokud ještě nemáte svůj účet můžete jej vytvořit zdarma kliknutím ZDE nebo na odkaz VYTVOŘENÍ NOVÉHO ÚČTU. Po vytvoření účtu vám přijde na email, který jste zadali při registraci, aktivační odkaz. Účet aktivujete kliknutím na tento aktivační odkaz.
 

Nákup fee na hřiště se slevou až 50%

Nyní když již máte svůj účet schválen a zaplatili jste některý roční členský poplatek, tak se můžete pustit do objednávání a nakupování fee se slevou. Aktuální sleva je také zobrazena na úvodní obrazovce. Pokud chcete zobrazit všechny aktivní poplatky, nebo slevy klikněte na menu POPLATKY a FEE 2023. Zobrazí se vám v tabulkách všechny aktivní slevy a poplatky. Na detail jednotlivé ho poplatku za členství přejdete kliknutím na její cenu.

Platba

Veškeré platební informace se Vám zobrazí při dokončování nákupu. Platit můžete buď převodem, nebo hotově. Platbu převodem provádějte na číslo účtu 107 - 9832790237 / 0100  a jako variabilní symbol zadejte číslo vašeho mobilu (což je nejrychlejší komunikace s Vámi) do zprávy na bance napište pouze ,,ČLENSTVÍ 2023", nic jiného nepište podle ceny víme co je to za typ členství (jiný popisek nemůžeme příjmout od členů). Objednávka členství vám přijde emailem společně s přehledem zakoupeného členského poplatku a doplňujícími informacemi k provedení platby.
 

Pravidla PGK

Tato pravidla jsou závazná a každý člen jejich respektováním předejde nepříjemnostem, které by mohly navodit špatnou náladu při oblíbené hře. Každý člen se řídí těmito základními pravidly.
1. Členství vzniká vždy na jeden kalendářní rok od 1. ledna – 31. prosince dnem uhrazení členského poplatku
2. Bez uhrazení ročního členského poplatku Pražskému Golfovému Klubu (PGK), nebude mít člen možnost využívat výhod členství ve spolku PGK, nebo GFC zejména pak her zdarma na hřištích v nabídce PGK / GFC.
3. Hry zdarma v rámci svého zaplaceného členství má právo člen čerpat od zaplacení členství, nebo od otevření hřiště na která jsou hry určeny až do konce golfové sezony kdy se hřiště uzavřou. Veškeré hry se slevou může využívat v rámci svého zaplaceného členství buď od 1.1. až do 31.12. pokud není uvedeno u členství jiná doba trvání členství. Ostatní hráči kteří vyhrají reklamní vouchery, nebo dostanou reklamní voucher za účast v některém turnaji, které bude pořádat PGK, nebo GFC, nebo bude sponzorovat, tak mají právo hru zdarma vyčerpat rovněž od 1.4. až do 31.10. v roce obdržení reklamního voucheru. Všechny reklamní vouchery jsou nepřenosné, jsou určeny hráčům k čerpání, kteří je dostali přímo od PGK /GFC. Jedná se i o zakoupené vouchery, které je nutno vyčerpat ve stejném roce zakoupení, nebo pro který rok jsou určeny. Nevyčerpané vouchery propadají a nepřevádí se do dalšího roku. Reklamní vouchery jsou nepřenosné!!!
4. Roční členský poplatek podle druhu členství, prosím, uhraďte na účet číslo 107 - 9832790237/0100. Jako variabilní symbol vždy uveďte své telefonní číslo, které jste zadali při registraci. Ve zprávě pro příjemce uveďte:,,členský příspěvek + příslušný rok na které je členství placeno. Volná green fee, předplacená jednotlivá fee, a/nebo případně předplacený green fee kredit to vše je platné do konce kalendářního roku. Jediné co se vám převádí zároveň při prodloužení členství o další rok je váš nevyčerpaný příspěvek=Bonus(Kredit).
5. Nová žádost o roční členství, stejně jako prodloužení členství, podléhá v obou případech schválení prezidentem PGK, který si tímto vyhrazuje právo zamítnout žadatele o členství případně o jeho prodloužení. V případě zamítnutí se prezident PGK vyjádří v nejkratší možné době od přijetí žádosti o členství.
6. Svojí hru si bez omezení denních vstupů zarezervujte na příslušné hřiště jednoduše přes portál TeeTime.cz na které si chcete jít zahrát. Takto to můžete udělat i za spoluhráče a i zaplatit můžete za ně z vašeho příspěvku(Kreditu), který máte vložený od nás na portálu TeeTime.cz a tím hrajete všichni až s 50% slevou. Více info o slevách na mobilu 608037575. Přesný a podrobný návod k provádění rezervací objasníme po telefonu nebo emailem.
7. Na recepci každého hřiště je člen povinen se prokázat platnou kartou České golfové federace.
8. Včas a s předstihem zrušíte svou rezervaci hracího času, jak na hřišti, tak přes TeeTime.cz, pokud se na hřiště nedostanete. Jestliže svoji hru včas nezrušíte, tak hra po tomto čase může být automaticky odečtena z vašeho limitu her, nebo ji budete muset zaplatit jako odehranou. Tím umožníte ostatním členům či hráčům využít uvolněný hrací čas.
9. Můžete se na každém hřišti zúčastňovat vybraných otevřených turnajů a budete platit pouze startovné, pokud máte předplacené hry zdarma, nebo si můžete zaplatit u nás zlevněné fee dle výše vašeho členského poplatku. To platí pouze v případě, že organizátor turnaje nevydá vlastní propozice ohledně registrací a poplatků.
10. Hráči budou respektovat pravidla registrací na jednotlivá hřiště s neomezeným počtem hracích míst.
11. Počet hracích míst na daný rok pro člena PGK/GFC je daný počtem zaplacených her na rok s neomezeným počtem míst na jednotlivých hřištích vždy na každý rok vyhlášen nejpozději začátkem hrací sezony nejpozději do 31. ledna.
12. Žádný hráč neumožní zneužití členských výhod ani přihlašovacích údajů v tomto spolku např. zapůjčením svých registračních údajů, nebo karty ČGF, která je na konkrétní jméno hráče. Karta České Golfové Federace je vystavována na jméno a každý hráč se prokazuje touto kartou na recepci každého hřiště. Recepce může požadovat nejen kartu ČGF, ale i občanský průkaz, nebo pas člena spolku. Všichni účastníci nekalého jednání budou okamžitě bez náhrady vyloučeni z klubu.
13. PGK/GFC nenese žádnou zodpovědnost za nevyužití výhod, které má člen PGK. Poskytnuté slevy se vzájemně nesčítají.
14. Při porušení těchto pravidel bude s vámi jednáno o nutnosti respektovat je. V případech jejich opětovného porušení bude členství zablokováno na všech hřistích v nabídce PGK/GFC, člen bude vykázan ze spolku bez náhrady.

GreenFee-CLUB a GOLF OPEN TOUR pořádají turnaje v průběhu sezóny. Na těchto turnajích platí naši členové PGK pouze zlevněné Green Fee a startovné, za které obdrží pití, svačinu + ochutnávku alkoholického nápoje v den turnaje. Klub bude své členy zvát i na další turnaje, které bude pořádat. O všem budeme členy informovat prostřednictvím e-mailu. Přihlašujte se na naše turnaje, kterých se chcete zúčastnit. Pro přihlášení použijte stejný postup jako pro rezervaci běžné hry. Pokud se nenaplní kapacita turnaje hráči PGK/GFC, bude dán prostor i nečlenům PGK/GFC. Zaregistrováním, a/nebo účastí na poskytovaných službách PGK/GFC a GOT hráč současně klubu uděluje právo na vytvoření fotografií z klubových i neklubových akcí, které mohou obsahovat podobiznu hráče a mohou být použity pro potřeby klubu nejenom k reportážnímu účelu. Právo klubu trvá i po ukončení veškerých aktivit a/nebo služeb spojených s PGK/GFC a GOT.
Prezident PGK si vyhrazuje právo na změny. Osobní data, jsou považována za diskrétní a nejsou sdělována třetím osobám.
Člen spolku a zaregistrovaní hráči souhlasí s archivací a zpracováním osobních údajů PGK/GFC ve smyslu § 13c odst. 1 zákona č. 133/2000 Sb. A v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. souhlasí s tím, že mu budou prostřednictvím PGK/GFC zasílána nejen obchodní sdělení vycházející z plnění předmětu registrace poskytnuté v souvislosti s členstvím a/nebo zaregistrováním v klubu, a to i po ukončení jeho členství v klubu.