Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz

Karta ČGF za 1000,- / 1500,-

NEJLEVNĚJŠÍ GOLFOVÉ ČLENSTVÍ + POPLATKY 2023
 
Vítejte na webu PGK.
 
Pražský Golfový Klub (PGK) nabízí registraci v ČGF za pouhých 1499 Kč. U nás registrovaní golfisté (domovské, nebo nedomovské členství) mohou tento základní typ členství (za 1499 Kč) dále rozšiřovat o hry (pokud si zakoupí některý z vyššího - dalšího typu členství - viz níže), nebo o hry zakoupené ze složeného Kreditu (dokupovat hry lze složením dalších peněz - příspěvku na náš níže uvedený účet) i s více jak 50% slevou.  
Ihned budete mít přístup do rezervačního systému TEETIME.cz. Za doplatek 599,- i s možností dokupování jednotlivých her za výhodné ceny i pro vaše spoluhráče ve flajtu. ( 18 jamek někde i od 399,-). Pro více info o tomto členství nás kontaktujte na mobil.
 
Číslo účtu pro vybírané platby členství je 107 - 9832790237 / 0100, jako var. symbol dopište číslo mobil. telefonu plátce, který bude využívat naše členství PGK.
Do zprávy pro příjemce napište pouze ,,Členství 2023", nic jiného prosím nepište, jinou platbu nemůžeme příjmout!
Platit můžete i přes - Benefity, Benefity Plus, Edenred, Gallery Beta, Sodexo (je to formou faktury).
Pražská Golfová Karta ČGF 2023 ZÁKLADNÍ  GOLFOVÉ  ČLENSTVÍ  V  ČGF  -  nově je  možné ihned dokupovat hry až s 50% slevou.
CENA
členství
ELEKTR. KARTA  ČGF  2023
aktivace členství trvá 1 minutu
po připsání platby na náš účet
Po složení kreditu na náš účet - nakupujete fee až s 50% slevou přes TeeTime,
kam vám kredit vložíme, aby jste výdaje měli pod kontrolou.
 
VYSTAVENÍ + AKTIVACE  ELEKTRONICKÉ KARTY  ČGF  2023
IMG 4430
El. Karta junior 2023 - jen za 1000,- Kč
PGK je klub, který má na všech hřištích neomezený počet míst denně - což je důležité, když se chcete na poslední chvíli přidat do flajtu ke svým kamarádům, nebo se přihlásit na poslední chvíli do turnaje. V jiných klubech nemusí mít na poslední chvíli volné místo pro Vaší hru na konkrétním hřišti, kam by jste rádi šli hrát! U PGK poznáte, komfortní objednávání a odečítání her přes TEETIME.cz. Na Teetime.cz Vám Vaše předkoupené hry, nebo i kredit vložíme a vše budete mít pod svojí kontrolou. Vše u každé nabídky členství je podrobně popsáno, co nabízí.
-
Složte si libovolnou částku KREDITu na náš účet, který vám ihned vložíme na portál TEETIME.cz a z této částky budete platit za hru až 50% slevu a zároveň můžete pozvat a platit za svoje spoluhráče ve flajtu (rodinné příslušníky, nebo kamarády) stejnou slevu jako máte Vy! Kredit vám nepropadá a převádí se vám do dalšího roku. Pokud Vám dojde Kredit, opět pošlete na náš účet libovolnou částku k vložení na teetime. 
-
DŮLEŽITÉ INFORMACE - JAK VYBÍRAT ČLENSTVÍ
Členství je i pro hráče z jiných klubů (nedomovské)
--
Doporučujeme - hráčům, kteří hrají i jen občas, že vždy nejvýhodnější je: zaplatit si Kartu ČGF za 1499 Kč, která vychází na hru nejlevněji + složit si Kredit - ze kterého budete platit za svojí hru na 9 jamek, aby jste si nevyčerpávali z balíčku hru na 18 jamek. Za doplatek 999,- můžete platit hru za přátele nebo děti, které pozvete na hru do společného flajtu až s 50% slevou a nikomu nemusíte hlásit koho jste na golf pozvali, jen za ně zaplatíte z vašeho složeného Kreditu, který si vložíte na náš účet u PGK a my vám tento Kredit ihned vložíme na Teetime.cz, aby jste mohli váš Kredit využívat k platbě za sebe a známe. Po dokončení objednávky jste všichni potvrzeni na hřišti kam příjdete hrát. Na hřišti nahlásíte, že jdete na PGK a oni už vidí potvrzení na Teetime.cz.