Pražský Golfový Klub z.s.
Keltská 357 - Zbuzany

(+420) 608 037 575
pgk@pgk.cz

Váš složený členský Příspěvěk (kredit), nebo Vaší předplacenou hru vám ihned vložíme na portál TEETIME.CZ  a potom už jen vaší REZERVACI HRY bez denního omezení míst si děláte pohodlně přes portál zde: www.TEETIME.cz a vaše hra se vám při dokončení objednávky ihned odečte z vašeho předplaceného příspěvku (kreditu), nebo Balíčku her + jste ihned potvrzeni na hřišti kam jdete hrát. Nemusíte již nic dalšího dělat, nebo někde potvrzovat, vše je ihned hotovo! Hru můžete klidně řešit až úplně na poslední chvíli, není potřeba dělat rezervaci týdny dopředu! Máme na všech hřištích denně neomezený počet míst, nemáme žádné limity v počtu míst.
-
MODELOVÁ SITUACE - ZAKOUPÍTE SI NAPŘÍKLAD BALÍČEK S POČTEM 10ti VOLNÝCH HER A Z TOHO 4x HRAJETE NA VIP HŘIŠTÍCH + JSTE SI SLOŽILI PŘÍSPĚVĚK (KREDIT) NA NÁŠ ÚČET, ABY JSTE MOHLI PLATIT NAPŘÍKLAD KDYŽ PUJDETE HRÁT JEN 9 JAMEK A NEBUDETE CHTÍT ČERPAT HRU NA 18 JAMEK A NEBO POZVETE NA GOLF SVOJE RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY NEBO KAMARÁDY, KTERÝM MŮŽETE ZAŘÍDIT HRU ZA STEJNOU AŽ 50% SLEVU JAKO MÁTE MOŽNOST MÍT VY Z PŘÍSPĚVKU (KREDITU). PLATIT MŮŽETE ZA POZVANÉ HOSTY POUZE Z PŘÍSPĚVKU - KREDITU !!!
Z PŘEDPLACENÉ HRY TO NEJDE.
---
NÁVOD - jak jednoduše si objednat hru a jít ihned si zahrát, buď z předplaceného BALÍČKU vašich her, nebo ze složeného Příspěvku, kde hrajete až s 50% slevou!
1. Nejdříve se přihlásite na www.teetime.cz
2. Zvolíte den hry a hřiště kam chcete si jít zahrát, nebo kam půjdete na turnaj
 
IMG 1479
3. Pokud jdete hrát sám/a, tak zaškrtnete jednoho hráče, pokud svámi půjdou další hráči, které chcete pozvat na golf za zvýhodněnou cenu, tak hru zaplatíte z vašeho příspěvku až s 50% slevou, potom zaškrtněte více hráčů.
Tak jako jsem to udělal Já, níže.
Protože pouze ze složeného Příspěvku (Kreditu) můžete pozvat se slevou svoje hosty ve flajtu!
 
IMG 1484
4. V dalším kroku, tak jak vidíte níže je plná cena za fee, nyní si zvolíte jestli půjdete hrát zdarma z Vašeho předplaceného Balíčku her, nebo z PŘÍSPĚVKU, u spoluhráčů zadáte jména se kterými jdete hrát a kliknete na Příspěvěk (kredit). Po kliknutí na PGK Kredit se vám cena změní o slevu, kterou máme domluvenou.
IMG 1485
5. Pokud zvolíte u sebe Balíček předplacených her, tak jako Já, ihned se vám cena změní na nulu.
U spoluhráčů se Vám cena změní o slevu, kterou budete mít zadanou u PŘÍSPĚVKU (kreditu) a tato sleva se Vám odečte z příspěvku u všech spoluhráčů stejná.
Jak vidite u prvního spoluhráče se odečte 50% z green fee, což je cena 1000,- za Konopiště pokud si připlatíte roční poplatek za větší slevy z Příspěvku! Potom stejnou slevu mají i ostatní spoluhráči ve flajtu. Jinak normálně budete mít menší slevu z Příspěvku (kreditu), tak jako Já, platím za druhého hráče, kde se mi odečetlo 1250,- a sleva byla pouze 750,-Kč. Za tuto cenu by to měli i ostatní spoluhráči ve flajtu.
Za sebe neplatím nic a za spoluhráče se mi odečte 2250,-Kč z hracího Příspěvku. Mám dokonalý přehled o svých výdajích.
Dále zadáte zobrazit souhrn...
IMG 1487
6. V závěrečném souhrnu uvidíte počet hráčů a kolik za ně se vám odečte z příspěvku. Zadáte DOKONČIT REZERVACI, a hra se vám odečte z Vašich předplacených her a zároveň se odečte i příspěvěk a hra je zaplacena a zároveň i potvrzena na recepci hřiště kam jdete hrát.
Na hřiště kam přijdete hrát řeknete, že jdete na PGK a oni si zkontrolují v počítači zda máte hru zaplacenou, potvrzení platby ihned uvidí a vědí, že mají hru a vaše jména odečíst  z kreditu PGK,
a takto jste odbaveni na recepci zdarma.
---
POZOR !!!
Všude na recepcích zadávají vaše jména do seznamu vstupů na PGK, a potom každý měsíc nám posílají přehled hráčů se jmény, které šli hrát zdarma na PGK. Máme zpětnou vazbu se hřišti, aby jsme věděli kdo a kdy hrál na naše předplacené vstupy!!!
---
PŘEJI VÁM HEZKOU A PŘÍJEMNOU HRU, bez denního omezení hracích míst na všech našich hřištích.
IMG 1488